Orris Mimosa Fragrance Sticks

1 345 Kč

luxusní vonné tyčinky do domácnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

ORRIS
Orris je nesmírně cenná složka, která pochází z oddenků rostliny Iris a její zrání trvá tři až čtyři roky. Orris má silný květinový, zelený a dřevitý charakter, který dodává vůni fialově pudrový nádech.


MIMOSA
Mimosa, známá také jako symbol jara, má květinovou a zelenou vůni s pudrovými a medovými tóny. Květy mimózy se pěstují především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

Jak používat
Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Pozvěte jaro do svého domova s těmito luxusními vonnými tyčinkami z naší soukromé kolekce. Tato kompozice je zážitkem skutečné květinové sofistikovanosti. Čisté tóny fialky a kosatce jsou pozvednuty výraznými koženými akcenty a silnými dřevitými aspekty. Nádherně navržený skleněný flakon je zároveň stylovým způsobem provonění vašeho domova.

Vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Složení: Tetrametyl acetylkotahydronaftaleny, etyllinalool, alfa-isometyljon, kumarin, limonen, linalool, heliotropin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: