Orris Mimosa Fragrance Sticks

1 345 Kč

luxusní vonné tyčinky, 450 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

ORRIS
Orris je mimořádně cenná složka, která pochází z oddenků rostliny iris a její zrání trvá tři až čtyři roky. Orris má výrazný květinový, zelený a dřevitý charakter, který vůni dodává fialkově-pudrový nádech.

MIMÓZA
Mimóza, známá také jako symbol jara, má květinovou vůni s pudrovými a medovými tóny. Mimóza se pěstuje především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

Použití
Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Pozvěte jaro do svého domova s těmito luxusními vonnými tyčinkami z kolekce Private Collection. Tato kompozice je zážitkem skutečné květinové sofistikovanosti. Čisté tóny fialky a kosatce jsou pozvednuty výraznými dřevitými aspekty. Nádherně navržený skleněný flakon zároveň představuje stylový způsob provonění vašeho domova.

Vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Složení: Tetrametyl acetylkotahydronaftaleny, etyllinalool, alfa-isometyljon, kumarin, limonen, linalool, heliotropin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: