Orris Mimosa Refill Car Perfume

455 Kč

náplň do vůně do auta, 6 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

ORRIS
Orris je mimořádně cenná složka, která pochází z oddenků rostliny iris a její zrání trvá tři až čtyři roky. Orris má výrazný květinový, zelený a dřevitý charakter, který vůni dodává fialkově-pudrový nádech.

MIMÓZA
Mimóza, známá také jako symbol jara, má květinovou vůni s pudrovými a medovými tóny. Mimóza se pěstuje především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

Použití

1) Odstraňte mřížku ze zadní části držáku parfému do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Umístěte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Užívejte si jízdu s těmito 2 náplněmi do vůně do auta, jejichž základem je nádherná kompozice vůně kořene kosatce a květů mimózy, kterou pozvedají výrazné dřevité aspekty. Každé balení náplně vydrží až 6-8 týdnů a dokonale se vejde do stylového dřevěného držáku.

Složení: (E)-2-methoxy-4-(prop-1-enyl) fenol, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1-cyklohexen-1-yl)pent-1-en-3-on, methylcyklopentadekenon, dihydroeugenol, alfa-isomethyl-ionon, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, citronellol, limonen, geraniol, linalool, linalyl-acetát, heliotropin, acetylovaný extrakt z kořene Vetiveria Zizanioides.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: