Jing Aroma Diffuser

1 075 Kč

aroma difuzér + náplň

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

SANTALOVÉ DŘEVO
Vzácné santalové dřevo používají Číňané při uctívání jako kadidlo. Esenciální olej ze santalového dřeva je známý tím, že projasňuje a soustřeďuje mysl při meditaci.
 

LEVANDULE
Uklidňující vůně levandule zklidňuje duši a poskytuje dokonalé uvolnění pro vaši pokožku před spaním.

Použití

Odšroubujte uzávěr lahvičky s vůní a umístěte ji do spodní části difuzéru. Po správném vložení uslyšíte cvaknutí. Položte difuzér na rovný povrch, například na noční stolek. Stisknutím tlačítka zapnout/vypnout spusťte 10minutový cyklus. Uvidíte, jak z horní části stoupá jemná mlha a rozsvítí se jemné světlo - obojí se po 10 minutách automaticky vypne. Chcete-li cyklus ukončit ručně, stiskněte kdykoli tlačítko zapnout/vypnout. Pokud zařízení nefunguje správně, vatovým tamponem jemně očistěte kovovou destičku uvnitř špičky difuzéru. Pravidelně otírejte difuzér a povrch, na kterém spočívá, abyste odstranili veškeré zbytky přípravku.

Připravte se na klidný spánek s aroma difuzérem Rituál Jing. Tento nový a inovativní difuzér na spaní vytváří uvolňující atmosféru pro klidný spánek tím, že vypouští průhledný oblak vůně. Na 10 minut se vaše ložnice naplní lehkou voňavou mlhou s účinnými složkami, které pomáhají zklidnit mysl a uklidnit smysly. Přípravek obsahuje tóny uvolňující levandule, o níž je známo, že pomáhá uklidnit duši a navodit pocit relaxace, v kombinaci se vzácným santalovým dřevem, které podporuje očistění a soustředění mysli na meditaci. Obě složky společně pomáhají připravit vaše tělo, mysl i duši na dobrý spánek. Tento aroma difuzér je dodáván se skleněnou lahvičkou s vůní, která vystačí na nejméně 50 desetiminutových cyklů. Po vyčerpání vůně si můžete zakoupit samostatnou náplň. USB kabel je součástí balení. Tip: Naskenujte QR kód na krabičce, abyste si před spaním mohli pustit řízenou meditaci. Stisknutím tlačítka zapnout/vypnout spusťte 10minutový cyklus, lehněte si a dýchejte. Po 10 minutách se světlo difuzéru a mlha automaticky vypnou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: