Péče o oční okolí

Zachovejte si jiskru v očích pomocí našich speciálních krémů proti vráskám, hydratačních krémů a anti-aging krémů proti projevům stárnutí v okolí očí.

3 položek celkem
1112044 pack closed
Přírodní složení
835 Kč

zpevňující oční krém, 15 ml

3249
1114618 pack closed
Přírodní složení
670 Kč

chladivý oční lotion, 7 ml

2209
1116387 namaste antiagingeyeconcentrate 15ml
Přírodní složení
755 Kč

rozjasňující krém na okolí očí, 15 ml

2195

LUXUSNÍ OČNÍ KRÉM

Udržujte své oči mladé a svěží s očním krémem RITUALS. Jedinečné produkty pro zpevnění, ochlazení nebo omlazení pleti kolem očí.
Pokožka kolem očí je nejjemnější a nejjemnější pokožkou vašeho obličeje. V této oblasti jsou často patrné známky únavy, stárnutí nebo dehydratace. Proto tato pleť opravdu potřebuje zvláštní péči. Náš oční krém z řady The Ritual of Namaste byl vyvinut speciálně pro tento účel. Ideální kosmetický přípravek, který dodá vašim očím a s nimi i vašemu vzhledu nový náboj.

HYDRATUJE CITLIVOU POKOŽKU KOLEM OČÍ

V naší kolekci najdete různé druhy očních krémů. Máme oční koncentrát proti stárnutí, aktivní zpevňující oční krém a chladivý oční krém. Každý z nich má své jedinečné vlastnosti a přínosy pro váš vzhled. Anti-Aging oční koncentrát bojuje proti prvním známkám stárnutí pleti. Hydratační oční krém pomáhá zjemnit vrásky a hluboké vrásky díky intenzivní hydrataci. Krém obsahuje květ šafránu, který je známý svými antioxidačními vlastnostmi a účinkem proti vráskám, a bílý lotos, který zanechává pleť jemnou a ošetřenou.

ZVEDAJÍ, ZPEVŇUJÍ A VYŽIVUJÍ POKOŽKU

Pokud chcete liftingový, zpevňující a vyživující oční krém, objevte náš Aktivní zpevňující oční krém. Tento krém je obohacen o penízovku asijskou, která je známá svými omlazujícími a protistárnoucími účinky. Pomáhá redukovat výskyt vrásek, kuřích ok a hlubokých výrazových linek v oblasti očí a obnovuje zářivost pleti. Tento krém obsahuje také gotu kolu, která má omlazující a protistárnoucí účinky, a bílý lotos, který má zklidňující a pečující účinky.

CHLADÍ PLEŤ, SNIŽUJE OTOKY

Nakonec v naší kolekci najdete Chladivý oční krém. Tento praktický oční krém můžete kdykoli použít k osvěžení očního okolí a snížení otoků. Ráno tak nejsou patrné následky předchozího večera. Pleťová voda obsahuje přírodní složky, jako je indická růže, známá svými hydratačními vlastnostmi, a bílý lotos. Váleček používejte dvakrát denně, ráno a večer. Klikněte na pero pro malé množství pleťové vody a aplikátorem ji jemně rozetřete po očním okolí.
Chcete po výživném očním krému ještě více otevřít svůj pohled? Pak zakončete rutinu pečujícím pleťovým krémem pro ženy a nádhernou řasenkou. Chcete oční krém nanést raději až na konci dne? Pak nejprve odstraňte veškeré líčení jemným odličovačem očí.