Orris Mimosa Car Perfume

535 Kč

vůně do auta, 6 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

ORRIS
Orris je mimořádně cenná složka, která pochází z oddenků rostliny Iris a její zrání trvá tři až čtyři roky. Orris má výrazný květinový, zelený a dřevitý charakter, který vůni dodává fialkově-pudrový nádech.


MIMOSA
Mimosa, známá také jako symbol jara, má květinově zelenou vůni s pudrovými a medovými tóny. Mimosa se pěstuje především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

Jak používat
Opatrně odstraňte fólii. Zaklapněte klip na držák v preferované poloze. Přicvakněte vůni na jednotku ventilátoru ve vozidle. Nastavte ventilátor.

Život je cesta, užijte si jízdu s touto vůní do auta založeným na nádherné vonné kompozici kořene kosatce a květů mimózy, kterou pozvedají výrazné kožené akcenty a jemné dřevité aspekty. Vůně do auta vydrží až 6-8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu. Vůně do auta je dodáván se stylovým dřevěným držákem, který lze po zakoupení náplně vůni znovu použít.

Složení: (E)-2-methoxy-4-(prop-1-enyl) phenol, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1-cyclohexen-1-yl)pent-1-en-3-one, Methylcyclopentadecenone, Dihydroeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Linalyl Acetate, Heliotropine, Vetiveria Zizanioides Root Extract Acetylated.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: