Orris Mimosa Car Perfume

585 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

ORRIS
Orris je mimořádně cenná složka, která pochází z oddenků rostliny iris a její zrání trvá tři až čtyři roky. Orris má výrazný květinový, zelený a dřevitý charakter, který vůni dodává fialkově-pudrový nádech.


MIMÓZA
Mimóza, známá také jako symbol jara, má květinovou vůni s pudrovými a medovými tóny. Mimóza se pěstuje především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

Použití
Opatrně odstraňte fólii. Zaklapněte klip na držák v preferované poloze. Umístěte vůni na jednotku ventilátoru ve vozidle. Nastavte ventilátor.

Život je cesta, užijte si jízdu s touto vůní do auta založeným na nádherné vonné kompozici kořene kosatce a květů mimózy, kterou pozvedají výrazné kožené akcenty a jemné dřevité aspekty. Vůně do auta vydrží až 6-8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu. Vůně do auta je dodávána se stylovým dřevěným držákem, který lze po zakoupení náplně vůni znovu použít.

Složení: (E)-2-methoxy-4-(prop-1-enyl) phenol, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1-cyclohexen-1-yl)pent-1-en-3-one, Methylcyclopentadecenone, Dihydroeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Linalyl Acetate, Heliotropine, Vetiveria Zizanioides Root Extract Acetylated.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: