Karma Mini Fragrance Sticks

430 Kč

vonné minityčinky, 70 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

POSVÁTNÝ LOTOS
Posvátný lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží a čistou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Použití

Uspořádejte doplňkové tyčinky do miniaturní lahvičky s vůní a nezapomeňte si poté umýt ruce. Vonné tyčinky budou vydávat nádhernou delikátní vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, můžete tyčinky otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Vychutnejte si relaxační a výjimečnou atmosféru až po dobu 3 týdnů a prodlužte si prožitek z vůně tím, že si po vyprázdnění originální lahvičky vyberete náhradní náplň, nebo ji zkombinujte s vonnou svíčkou.

Vítejte léto ve svém domově po celý rok s těmito přírodními a stylovými vonnými tyčinkami z řady The Ritual of Karma. Jsou obohaceny o sladkou vůni posvátného lotosu a vyživující sílu bílého čaje a jsou ideální pro použití v celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu až po ložnici. Užívejte si zvláštní letní pocit až po dobu 4 až 5 týdnů a umocněte svůj zážitek kombinací s vonnou svíčkou z kolekce The Ritual of Karma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: