Hammam Mini Fragrance Sticks

430 Kč

vonné minityčinky, 70 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Eukalyptus je spojován s léčivými vlastnostmi a povzbuzujícím účinkem na tělo i mysl. Eukalyptový olej se používá v tureckých lázních (hammamech) a říká se, že při inhalaci zmírňuje dýchací potíže.


ROZMARÝN
Rozmarýn se ve starověké medicíně používal jako prostředek podporující paměť, dnes je však ceněn pro své silné aroma a revitalizační vlastnosti.

Použití
Vložte náplň do lahvičky s vůní a nezapomeňte si poté umýt ruce. Vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, můžete tyčinky otáčet častěji podle svých preferencí. Vychutnejte si relaxační a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 týdnů a prodlužte si zážitek z vůně výběrem náhradní náplně, až bude původní lahvička prázdná, nebo kombinací s vonnou svíčkou.

Tyto vonné minityčinky s osvěžujícími složkami eukalyptu a rozmarýnu představují přirozený a stylový způsob provonění vašeho domova. Aromatická a revitalizující vůně těchto vonných tyčinek je ideální pro použití v celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu.
Tip: Pro intenzivnější zážitek z vůně můžete vonné tyčinky kombinovat s vonnou svíčkou z řady The Ritual of Hammam. Vydrží přibližně 4-5 týdnů.

Složení: Linalool, eukalyptol, citronellol, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalyl-acetát, pentadekalakton, limonen, tetrametyl acetylhydronaftaleny, alfa-isometyl-ionon, geraniol, heliotropin, cis-4-(isopropyl)cyklohexanemethanol, beta-pineny, cyklámenový aldehyd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: