Orris Mimosa Mini Fragrance Sticks

620 Kč

luxusní mini domácí vonné tyčinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

ORRIS
Orris je mimořádně cenná složka, která pochází z oddenků rostliny Iris a její zrání trvá tři až čtyři roky. Orris má výrazný květinový, zelený a dřevitý charakter, který vůni dodává fialkově-pudrový nádech.


MIMOSA
Mimosa, známá také jako symbol jara, má květinově zelenou vůni s pudrovými a medovými tóny. Mimosa se pěstuje především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

Jak používat
Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Pozvěte jaro do svého domova s těmito luxusními vonnými tyčinkami z naší soukromé kolekce. Tato kompozice je zážitkem skutečné květinové sofistikovanosti. Čisté tóny fialky a kosatce jsou pozvednuty výraznými koženými akcenty a silnými dřevitými aspekty. Nádherně navržený skleněný flakon je zároveň stylovým způsobem provonění vašeho domova.

Vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 6 týdnů a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste svůj zážitek z vůně ještě umocnili.

Složení: Tetrametyl acetylkotahydronaftaleny, etyllinalool, alfa-isometyljon, kumarin, limonen, linalool, heliotropin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: