Hammam Fragrance Sticks Duo

Pouze online -10%
1 430 Kč

dvě balení domácích vonných tyčinek, 2x 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

TATO SADA OBSAHUJE
The Ritual of Hammam
2x tyčinky do difuzéru – přírodní
The Ritual of Hammam
2x vonné tyčinky pro dárkovou sadu

Luxusní nezbytnosti
- Obsahují dvě plné velikosti vonných tyčinek z řady The Ritual of Hammam. Umístěte obě do jedné velké místnosti a získejte nádherně provoněnou atmosféru. Až vám doslouží, pořiďte si naše ekologické náhradní náplně. 
- Obohacené o kombinaci rozmarýnu a eukalyptu. 
- Inovativní vonné tyčinky budou vydávat nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Otočte je však, pokud chcete dosáhnout intenzivnějšího zážitku.

Vonné tyčinky z řady The Ritual of Hammam kombinují jemnou vůni rozmarýnu a eukalyptu, které váš domov provoní příjemnou letní atmosférou. Skvěle se hodí pro použití po celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu. Použijte toto duo pro dosažení stejného zážitku z vůně ve více místnostech, nebo ho umístěte do větší místnosti pro umocnění aromatického efektu.
 

NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Obsah/obal odevzdejte na vhodné sběrné místo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití jakékoli tekutiny ji okamžitě setřete.
OBSAHUJE: Dipenten, Linalyl-acetát, Linalool, Piperonal, Cis-4-Tert-Butylcyklohexyl-acetát, Citronellol, 3-P-Kumenyl-2-Methylpropionaldehyd, Pin-2(10)-Ene, 1-(2, 6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-On, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimeth-yl-2-Cyklohexen-1-Yl)-3-Buten-2-On, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)Propionaldehyd. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: