Suede Vanilla Fragrance Sticks

1 345 Kč

luxusné vonné tyčinky do domácnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

VANILKA
Sladká a lahodně uklidňující vůně, která uvolňuje endorfiny a navozuje pocit spokojenosti a klidu. Je také vhodná pro spánek a duševní zdraví, protože uvolňuje hormony štěstí. Vanilka pochází ze semen sušeného lusku z popínavé rostliny podobné orchideji, které se neuvěřitelně daří na Madagaskaru. Nejkvalitnější vanilka pochází z ostrova Île Bourbon, který je dnes známý jako Réunion. Její název pochází ze španělského slova "vaina", což znamená obal nebo lusk, což se překládá jednoduše jako "malý lusk".

Jak používat
Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Vytvorte si príjemnú domácu atmosféru pomocou týchto nádherne navrhnutých vonných tyčiniek z našej súkromnej kolekcie. Zmyselná vôňa Suede Vanilla poskytuje teplú a ľahkú vôňu, ktorá sa otvára sladkou a upokojujúcou vôňou vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru.

Difúzne tyčinky nie je potrebné otáčať, ak však uprednostňujete intenzívnejší zážitok z parfumu, môžete ich otáčať tak často, ako budete chcieť. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a skombinujte tento trstinový difuzér s príslušnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Poznámka: častým otáčaním tyčiniek sa olej rýchlejšie spotrebuje.
Tip: Ak chcete, aby sa vonná tyčinka používala v čase, keď je na nej umiestnená vonná tyčinka, vyberte si z ponuky: Nepoužívajte všetky priložené vonné tyčinky pre menšie miestnosti alebo keď chcete, aby olej vydržal dlhšie.

Složení: Trans-rózový ketón-3, citronelol, kumarín, linalyl acetát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: