Suede Vanilla Fragrance Sticks

1 345 Kč

luxusní vonné tyčinky, 450 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

VANILKA
Sladká a příjemně uklidňující vůně, která uvolňuje endorfiny a navozuje pocit spokojenosti a klidu. Je vhodná i pro spánek a duševní zdraví, protože uvolňuje hormony štěstí. Vanilka pochází ze semen sušeného lusku z popínavé rostliny podobné orchideji, které se neuvěřitelně daří na Madagaskaru. Nejkvalitnější vanilka pochází z ostrova Île Bourbon, který je dnes známý jako Réunion. Její název pochází ze španělského slova „vaina“, což znamená obal nebo lusk, což se překládá jednoduše jako „malý lusk“.

Použití
Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si útulnou domácí atmosféru s těmito nádherně navrženými vonnými tyčinkami z kolekce Private Collection. Smyslná vůně Suede Vanilla poskytuje hřejivou a lehkou vůni, která se otevírá sladkou a uklidňující vůní vanilky se základními tóny kardamonu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru.
Vonné tyčinky není třeba otáčet, ale pokud dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, můžete je otáčet tak často, jak budete chtít. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců a kombinujte tento difuzér s odpovídající svíčkou, abyste svůj zážitek z vůně ještě umocnili.
Poznámka: Časté otáčení tyčinek způsobí rychlejší spotřebu oleje.
Tip: Nepoužívejte všechny přiložené vonné tyčinky v menších místnostech nebo když chcete, aby olej vydržel déle.

Složení: Trans-rózový ketón-3, citronelol, kumarín, linalyl acetát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: