Oudh Fragrance Sticks

1 345 Kč

difuzér, 450 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Oudh
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Black Oudh
Precious Oudh vytváří hřejivou orientální dřevitou vůni, která oživuje elegantní a sofistikovanou atmosféru.

Patchouli
Pačuli je v Indii považováno za velmi důležitou složku mnoha nápojů lásky. Není to vlastně nic překvapivého, když vezmeme v úvahu dusné tóny pižma a země, které vykouzlí něco hluboce smyslného.

Jak používat

Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Tyto vonné tyčinky s bohatou a kouřovou vůní oudhu a pačuli jsou přirozeným a stylovým způsobem provonění vašeho domova. Tyto difuzní tyčinky s uklidňující a hřejivou vůní jsou ideální pro použití po celém domě: od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu.

Vydrží přibližně pět měsíců.

Tip: pro další zážitek z vůně můžete vonné tyčinky kombinovat s vonnou svíčkou The Ritual of Oudh XL.

NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Obsah/kontejner odevzdejte na vhodné sběrné místo. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě vyčistěte. OBSAHUJE: Linalool, citronellol, dipenten, [3R-(3α,3aβ,7β,8aα)]-1-(2,3,4,7,8,8a-Hexahydro-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulen-5-Yl)Ethan-1-One, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetrameth-yl-2-Naphthalenyl)Ethanone, Geraniol, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimethyl-2-Cyclohexen-1-Yl)-3-Buten-2-One, Kumarin, [3R-(3α,3aβ,6β,7β,8aα)]-Octahydro-6-Methoxy-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulen, Reakční hmotnost cyklohexanpropanolu, 2,2,6-Trimethyl-a-Propyl-, (αR,1R,6S)- a Cyklohexanpropanol, 2,2,6-Trimethyl-a-Propyl-, [1a(S*),6b]- (9CI). Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: