Sakura Car Perfume

Pro ženy
495 Kč

vůně do auta, 6 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

Jak používat
Fólii opatrně odstraňte, aniž byste poškodili membránu. Zaklapněte klip do držáku v preferované poloze. Držák umístěte na jednotku ventilátoru ve vozidle a upravte nastavení ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Život je cesta, užijte si ji s touto vůní do auta založenou na obnovující vůni třešňového květu a rýžového mléka. Vůně vydrží až 6-8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu. Vůně do auta je dodávána se stylovým dřevěným držákem, který lze po zakoupení náplně parfému znovu použít.

Varování
Způsobuje podráždění kůže a vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/nádobku odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. OBSAHUJE: (E)-1-(2,6,6-trimethy1-2-Cydohexen-1-Yl)-2-Buten-1-One, Pentamethylheptenone, 2, 4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Cyclamen Aldehyde, Benzvl Salicylate, Carvone, Geraniol, Linalol, Nerol, Heliotropine, Undecylenal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: