Orris Mimosa Scented Candle

940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

ORRIS
Orris je nesmírně cenná složka, která pochází z oddenků rostliny Iris a její zrání trvá tři až čtyři roky. Orris má silný květinový, zelený a dřevitý charakter, který dodává vůni fialově pudrový nádech.


MIMOSA
Mimosa, známá také jako symbol jara, má květinovou a zelenou vůni s pudrovými a medovými tóny. Květy mimózy se pěstují především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

Jak používat
Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela.

Pozvěte jaro do svého domova s vonnou svíčkou Orris Mimosa z naší soukromé kolekce. Tato kompozice je zážitkem pravé květinové sofistikovanosti. Čisté tóny fialky a kosatce jsou pozvednuty výraznými koženými akcenty a silnými dřevitými aspekty.

Nádherná skleněná dóza v barvě šampaňského je dokonalým doplňkem jakéhokoli interiéru, ať už u vás doma, nebo jako dárek pro druhého. Po vyprázdnění svíčku vyčistěte a použijte ji na květiny, tužky nebo štětce.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nezapalujte déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku přestaňte pálit, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: