Orris Mimosa Scented Candle

940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

ORRIS
Orris je mimořádně cenná složka, která pochází z oddenků rostliny iris a její zrání trvá tři až čtyři roky. Orris má výrazný květinový, zelený a dřevitý charakter, který vůni dodává fialkově-pudrový nádech.

MIMÓZA
Mimóza, známá také jako symbol jara, má květinovou vůni s pudrovými a medovými tóny. Mimóza se pěstuje především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

Použití
Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela.

Pozvěte jaro do svého domova s vonnou svíčkou Orris Mimosa z kolekce Private Collection. Tato kompozice je zážitkem pravé květinové sofistikovanosti. Čisté tóny fialky a kosatce jsou pozvednuty výraznými dřevitými aspekty.

Nádherná skleněná dóza v barvě šampaňského je dokonalým doplňkem jakéhokoli interiéru, ať už u vás doma, nebo jako dárek pro někoho jiného. Po vyprázdnění svíčku vyčistěte a použijte ji na květiny, tužky nebo štětce.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: