Antibakteriální gely

Pořiďte si rychle se vstřebávající antibakteriální gel na ruce, který účinně a bez vody dezinfikuje vaše ruce a zanechá je hebké a upravené.

3 položek celkem
1111468 TheRitualofSakuraHandHygiene50mlPRO T 1
105 Kč

dezinfekce na ruce, 50 ml

2841
Karma Hygienic Hand Gel
105 Kč
3633
1113454 RitualsHommeHygienicHandGel CLASSIC PRO 1
105 Kč

dezinfekce na ruce, 50 ml

3212

Čisté ruce kdekoli s gelem na ruce Rituals

S tímto cestovním gelem na ruce budete mít vždy čisté ruce s krásnou vůní, ať jste kdekoli na světě!

Udržet se v rovnováze lze nejlépe péčí o mysl, tělo a ducha, a k tomu patří i dobré zdraví. Posilováním imunitního systému pomocí správných potravin a snižováním možnosti výskytu virů a bakterií v těle si pomáháte udržet sílu. S gelem na ruce RITUALS se vaše ruce stanou antibakteriální bezpečnou zónou, která vám umožní zůstat v dobrém zdravotním stavu.

Antibakteriální gel na ruce

Chcete si užívat vždy čisté ruce? Pak je pro vás náš antibakteriální gel na ruce v cestovní velikosti ideální, abyste si ho mohli vzít s sebou. Náš gel je k dispozici v různých vůních, které vystoupí na povrch, když gel vykoná svou práci. Po ošetření gelem si tak budete užívat nejen pocit čistoty, ale také krásné vůně RITUALS.

Antibakteriální gel na pokožku může vaše ruce trochu vysušit. Proto jej doporučujeme kombinovat s hydratačním krémem na ruce, který máme také v cestovní velikosti. Bohatá péče tohoto krému pomáhá udržovat ruce v optimální kondici, takže se nemusíte bát, že by vaše ruce byly dehydratované.

Gely na ruce Ultimate

Naše kolekce obsahuje mnoho výrobků pro péči o ruce, například antibakteriální gel na ruce a antibakteriální pěnu na ruce. Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že antibakteriální gel na ruce automaticky zasychá a nevyžaduje k čištění žádnou vodu. Pěna na ruce však potřebuje vodu k přeměně gelu v pečující pěnu a nakonec k umytí pěny z rukou. Tato pěna je vhodnější pro důkladné čištění doma, zatímco gel je ideální na cesty.

V naší kolekci najdete také peelingy: můžete si vybrat mezi cukrovým peelingem nebo solným peelingem na ruce. První z nich je určen pro suché ruce, zatímco solný peeling je vhodnější pro velmi suché ruce, které potřebují tuto extra péči.

Nezapomeňte péči o ruce vždy zakončit zklidňujícím krémem nebo mlékem na ruce. Jeho složky pomohou rukám opět obnovit jejich přirozenou, jemnou verzi. V naší kolekci naleznete také přípravky pro péči o nohy, například výživný krém na nohy.

Přivítejte krásu pozitivních vibrací a důkladně očištěných rukou, ať jste kdekoli. Tento gel se rychle vstřebává do pokožky a účinně čistí ruce bez vody, zanechává je hebké a ošetřené. Vůně z naší kolekce zaručeně rozmazlí vaše smysly.