Karma Refill Fragrance Sticks

Pro ženy
725 Kč

náplň do difuzéru, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

SVATÝ LOTOS
Svatý lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Jak používat

Naplňte prázdný zásobník na vůni náplní. Uspořádejte čerstvé tyčinky do lahvičky a umyjte si ruce, pokud přišly do styku s tekutinou. Otáčení tyčinek není nutné.

Udělejte něco dobrého a dobro se vám vrátí tím, že si vyberete možnost doplňování vonných tyčinek. Flakon je vyroben z recyklovatelného skla a uvnitř se skrývá stejná vůně svatého lotosu a bílého čaje, kterou znáte a milujete. Ujistěte se, že s každou lahvičkou používáte nové tyčinky, a můžete si tak užívat svou oblíbenou vůni až 3 měsíce.

Složení

Dipenten, linalyl-acetát, linalool, piperonál, cis-4-tert-butylcyklohexyl-acetát, citronellol, 3-P-kumenyl-2-metylpropionaldehyd, pin-2(10)-en, 1-(2, 6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-On, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimeth-yl-2-Cyklohexen-1-Yl)-3-Buten-2-On, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)Propionaldehyd. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: