Cotton Blossom Fragrance Sticks Refill

Pouze online
2 360 Kč

náplň luxusních vonných tyčinek, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

KVĚT BAVLNÍKU


Květ bavlníku evokuje pocit svěžího přírodního prostředí pro dokonalé zklidnění mysli. Není proto překvapením, že tato delikátní, lehká a pudrová vůně působí uklidňujícím a podmanivým dojmem. Je určena k péči o vaše nejbližší, a v některých kulturách tato úžasná květina dokonce symbolizuje příslib bohatství a blahobytu.

POUŽITÍ

Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Otáčením tyčinek se zvýší intenzita vůně. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Užijte si déle svěží a pudrovou vůni květů bavlníku s touto luxusní náplní z řady Private Collection nebo luxusním stojánkem na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 měsíců. S každou náplní používejte vždy nové vonné tyčinky do difuzéru. Není třeba je otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, tyčinky můžete otáčet častěji podle svých preferencí.
Základem jsou jemné, energické a svěží tóny sladké mandarinky, jemných květin jako jasmín, tuberóza a fialka a pečující základ ze santalového dřeva a tónů balzamika.

NEBEZPEČÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě odstraňte. Obsahuje 4-terc-butylcyklohexylacetát, reakční hmotu 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-onu a 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8, 8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, 3-p-kumenyl-2-methylpropionaldehyd, nimberol, α-methyl-1, 3-benzodioxol-5-propionaldehyd, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4H-inden-4-on, reakční hmota benzenpropanalu, 4-ethyl-α,α-dimethyl- a 3-(2-ethylfenyl)-2, 2-dimethylpropanal, [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-oktahydro-6-methoxy-3,6,8,8-tetramethyl-1H-3a,7-methanoazulen, 3-(p-methoxyfenyl)-2-methylpropionaldehyd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: