Oudh Parfum d'Interieur

880 Kč

luxusní domácí parfém ve spreji, 500 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Oudh
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Black Oudh
Precious Oudh vytváří hřejivou orientální dřevitou vůni, která oživuje elegantní a sofistikovanou atmosféru.

Patchouli
Pačuli je v Indii považováno za velmi důležitou složku mnoha nápojů lásky. Není to vlastně nic překvapivého, když vezmeme v úvahu dusné tóny pižma a země, které vykouzlí něco hluboce smyslného.

Jak používat

Stisknutím malého kulatého tlačítka na boku otevřete a zavřete stříkací pumpičku. Držte jej ve vzpřímené poloze a rozprašujte po místnosti, aby se vůně dokonale rozvoněla.

Obklopte své smysly paletou bohatých a kouřových vůní, jako je oudh a pačuli, a zklidněte svou duši v jejich hřejivé náruči. Vytvořte si ve svém domově jedinečný aromatický pocit s hřejivou vůní tohoto parfémového spreje Oudh.

Jemným rozprašováním dodáte místnosti osobitý nádech a kdykoli vytvoříte vytříbenou atmosféru.

NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. OBSAHUJE: Linalool, Citronellol, Limonene.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: