Green Cardamom Scented Candle Mini 6x

765 Kč

6x vonné mini svíčky, 6x 43 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Zelený kardamon
Kardamom je jedním z nejstarších koření na světě a používal se v kadidle a parfémech již ve starém Egyptě. Představte si dřevo, koření a sladkost a dotknete se podstaty kardamomu.

Použití

Luxusní svícen vyčistěte horkou vodou nebo jej zmrazte, abyste snadno odstranili zbytky vosku. Doprostřed prázdného svícnu umístěte jednu vonnou mini svíčku. Nyní můžete svůj krásný svícen používat znovu a znovu.

Objevte naše mini svíčky s vůní zeleného kardamonu, které byly speciálně vyvinuty pro naplnění svícnů Signature Collection. Tato vůně, založená na pryskyřičné vůni kardamomu, je jasnou a svůdnou kombinací jiskřivé mandarinky se šepotem sladkého a bohatého koření. Dřevité zadní tóny se sladkým jantarem a pižmem dávají průchod luxusní vůni, která dýchá pozitivitou a exkluzivitou. Všechny vonné mini svíčky (6 ks) z naší kolekce zaručují nádhernou dlouhotrvající vůni a vysokou kvalitu hoření po dobu 10 hodin.

Varování

Nikdy nenechávejte hořet svíčky bez dozoru. Svíčky používejte na vlastní nebezpečí. Svíčky vždy uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: