Green Cardamom Scented Candle Mini 6x

Pouze online
795 Kč

6 vonných minisvíček, 6 x 43 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Zelený kardamon
Kardamom je jedním z nejstarších koření na světě a používal se v kadidle a parfémech již ve starém Egyptě. Představte si dřevo, koření a sladkost a dotknete se podstaty kardamomu.

Použití

Luxusní svícen vyčistěte horkou vodou nebo jej zmrazte, abyste snadno odstranili zbytky vosku. Doprostřed prázdného svícnu umístěte jednu vonnou minisvíčku. Nyní můžete svůj krásný svícen používat znovu a znovu.

KOUPIT SVÍCEN

Objevte naše minisvíčky s vůní zeleného kardamonu, které byly speciálně vyvinuty pro naplnění svícnů Signature Collection. Tato vůně, založená na pryskyřičné vůni kardamomu, je jasnou a svůdnou kombinací jiskřivé mandarinky s nádechem sladkého a bohatého koření. Dřevité zadní tóny se sladkým jantarem a pižmem představují luxusní vůni, která dýchá pozitivitou a exkluzivitou. Všechny vonné minisvíčky (6 ks) z naší kolekce zaručují nádhernou dlouhotrvající vůni a vysokou kvalitu hoření po dobu 10 hodin.

Varování: Nikdy nenechávejte hořet svíčky bez dozoru. Svíčky používáte na vlastní nebezpečí. Svíčky vždy uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: