Suede Vanilla Fragrance Sticks Refill

POUZE ONLINE
2 360 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

VANILKA

Sladká a lahodně uklidňující vůně, která uvolňuje endorfiny a navozuje pocit spokojenosti a klidu. Je prospěšná i pro spánek a duševní zdraví, protože uvolňuje hormony štěstí. Vanilka pochází ze semen sušeného lusku z popínavé rostliny podobné orchideji, které se neuvěřitelně daří na Madagaskaru. Nejkvalitnější vanilka pochází z ostrova Île Bourbon, který je dnes známý jako Réunion. Její název pochází ze španělského slova „vaina“ znamenající obal nebo lusk, což se překládá jednoduše jako „malý lusk“.

POUŽITÍ

Vložte nové tyčinky do flakonu s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vůni, aby přirozeně naplnila váš pokoj. Poté si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Užívejte si vůni relaxační a uklidňující vanilky s luxusní náplní Suede Vanilla pro naši Private Collection. Difuzér vydrží až 10 měsíců. Ke každé náplni používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, lze je otáčet častěji podle vašich preferencí.
Založeno na sladké a uklidňující vůni vanilky se základními tóny kardamomu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru.

NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na vhodné sběrné místo. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: