Jing Dish Wash

215 Kč

přípravek na nádobí, 400 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

POSVÁTNÝ LOTOS
Lotosovým květům se daří v klidných, bahnitých vodách. Na Dálném východě jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu a jsou známé svými uklidňujícími účinky. Protože se bílé voňavé květy otevírají při východu slunce a zavírají se při jeho západu, je bílý lotos také symbolem míru.
 

JUJUBE
V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a navození klidného stavu mysli.

Použití

Důkladně umyjte nádobí a zároveň pečujte o své ruce pomocí zklidňujícího a voňavého prostředku na mytí nádobí. Stiskněte uzávěr a přidejte několik kapek do vody.

Proměňte každodenní kuchyňské povinnosti ve smysluplnou rutinu s tímto relaxačním přípravkem na mytí nádobí z řady The Ritual of Jing. Tento přípravek s neutrálním pH, obohacený o uklidňující a jemnou vůni jujuby a bílého lotosu, důkladně a účinně myje nádobí a je mimořádně šetrný k vašim rukám.

Láhev je vyrobena z recyklovaného PET a složení bylo vytvořeno tak, aby mělo minimální dopad na životní prostředí.

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Aniontové povrchově aktivní látky 15-30 %, neiontové povrchově aktivní látky 5 %, amfoterní povrchově aktivní látky 5 %, parfém, benzylsalicylát, hexylcinnamal, linalool. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: