Jing Detergent

430 Kč

luxusní prací prostředek na bílé i barevné prádlo, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

POSVÁTNÝ LOTOS
Lotosovým květům se daří v klidných, bahnitých vodách. Na Dálném východě jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu a jsou známé svými uklidňujícími účinky. Protože se bílé voňavé květy otevírají při východu slunce a zavírají se při jeho západu, je bílý lotos také symbolem míru.
 

JUJUBE
V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a k navození klidného stavu mysli.

POUŽITÍ
Skvrny předem ošetřete přímo na oblečení malým množstvím pracího prostředku. Pozorně si přečtěte pokyny na obalu, abyste určili správné množství. Pro praní přidejte přípravek do zásuvky pračky nebo položte naplněné víčko dovnitř na prádlo. Zapněte na pračce zvolený program. Po vyprání bude oblečení čisté a provoněné relaxační vůní.

Dopřejte si jemnou květinovou vůni své oblíbené kolekce The Ritual of Jing i na oblečení a ložním prádle. Luxusní parfémovaný prací prostředek lze použít až na 33 pracích cyklů v pračce nebo až na 66 ručních praní. Je vhodný pro bílé i barevné prádlo. 
Tento prací prostředek kombinuje jemnou vůni lotosu s jujubou pro uvolňující a uklidňující pocit. Vaše prádlo vám poděkuje.

UPOZORNĚNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut proplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokud podráždění očí přetrvává, pokračujte ve vyplachování. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Přípravek obsahuje linalool. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: