Jing Scented Candle

620 Kč

vonná svíčka, 290 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

JUJUBE
V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a k navození klidného stavu mysli.
 

POSVÁTNÝ LOTOS
Lotosovým květům se daří v klidných, bahnitých vodách. Na Dálném východě jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu a jsou známé svými uklidňujícími účinky. Protože se bílé voňavé květy otevírají při východu slunce a zavírají se při jeho západu, je bílý lotos také symbolem klidu.

Použití

Poprvé nechte svíčku hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila svrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela. Tip na meditaci: Soustřeďte se na mihotavý plamen a nechte tímto jedinečným obrazem zaplavit svou mysl. Představte si, že vdechujete a vydechujete světlo svíčky.

Když zapálíte tuto luxusní vonnou svíčku, zaplaví vás pocit vnitřního klidu. Vonná svíčka z řady The Ritual of Jing obohacená o příjemnou květinovou vůni posvátného lotosu a jujube, vydává uklidňující a konejšivou vůni a představuje přirozený a stylový vzhled vašeho domova. Svíčka vydrží hořet až 50 hodin.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umistěte ji na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, jakmile z ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: