Mehr Incense Cones

420 Kč

kadidlové kužely, 20 x 0,45 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Mehr

SLADKÝ POMERANČ
Pikantní, kořenitá, svěží a příjemná vůně sladkého pomeranče vám zvedne náladu a dodá energii.


CEDROVÉ DŘEVO
Olej získaný z majestátního cedru je známý tím, že pomáhá uvolnit tělo i mysl. Tento čistý aromatický esenciální olej z cedru má povzbuzující dřevitou vůni, která vám pomůže prozářit a povzbudit vaši duši.

POUŽITÍ
Umístěte vonný kužel do luxusního držáku. Přiložte zapalovač k vrcholu kužele, dokud nezačne kouřit. Uhaste případné plameny. Kadidlo dohoří přibližně za 10 minut. Kužel by měl před likvidací zcela vyhořet a vychladnout.

Provoňte svůj domov nádhernou, povznášející vůní sladkého pomeranče a cedrového dřeva s našimi kadidlovými kužely The Ritual of Mehr. Kadidlo je dobře známé pro své očistné účinky. Kouř z kadidla očistí váš domov od veškeré negativní energie a rozšíří v místnosti nádherně povznášející vůni. Každý vonný kužel kadidla obsahuje směs přírodních dřevitých složek a vonných olejů. Keramický držák byl vytvořen speciálně pro tuto kolekci s krásným zlatým designem.
Každé balení obsahuje 20 vysoce kvalitních kadidlových kuželů. Jeden kužel vydrží hořet přibližně 10 minut.

Složení

Octahydro-Methoxy-Tetramethyl-Methanoazulene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, (2e)-2-Methyl-3-Phenylacrylaldehyde, Cinnamal, Eugenol, Linalool, Linalyl Acetate. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: