Jing Scent Booster & Softener in 1

350 Kč

luxusní aviváž na prádlo, 750 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

POSVÁTNÝ LOTOS
Lotosovým květům se daří v klidných, bahnitých vodách. Na Dálném východě jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu a jsou známé svými uklidňujícími účinky. Protože se bílé voňavé květy otevírají při východu slunce a zavírají se při jeho západu, je bílý lotos také symbolem míru.
 

JUJUBE
V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a k navození klidného stavu mysli.

POUŽITÍ
Nalijte 25-35 ml pracího prostředku do zásuvky pračky nebo položte naplněné víčko dovnitř na oblečení. Spusťte požadovaný program na pračce. Oblečení bude čisté, měkké a s květinovou relaxační vůní. Před použitím si pečlivě přečtěte pokyny na obalu, abyste určili množství posilovače vůně a aviváže.

Dodejte svým oděvům a ložnímu prádlu jedinečnou vůni s naším prostředkem na posílení vůně a s aviváží 2 v 1 z řady The Ritual of Jing. Díky déletrvající květinové a pižmové vůni lotosu a jujuby bude oblečení čisté, jemné a s vůní uklidňujících květin. Jemný posilovač a aviváž lze použít se všemi pracími prostředky a všemi typy tkanin. Vydrží přibližně 30 pracích cyklů. Stačí přidat 25-35 ml do přihrádky pračky a spustit vybraný program.
Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Obsah/obal odevzdejte na speciální sběrné místo v souladu s místními předpisy. Obsahuje tetrametyl acetylkahydronaftaleny, linalool, 4-tert-butylcyklohexyl acetát, 2-propen-1-Ol,2-Methyl-3-(4-Methylphenyl)-(2e)-, cyklohexanol,4-(1,1-Dimethylethyl). Může vyvolat alergickou reakci.

Složení

Voda, dihydrogenovaný palmoylethylhydroxyethylmonium methosulfát a dipalmoylethylhydroxyethylmonium methosulfát, isopropylalkohol, chlorid hořečnatý, emulze polyether-aminofunkčního silikonu, celuláza, kyselina mléčná, parfém (ALFA ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZYL BENZOATE).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: