Karma Scented Candle

DOPRAVA ZDARMA
620 Kč

vonná svíčka, 290 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

POSVÁTNÝ LOTOS
Posvátný lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží a čistou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Použití

Poprvé nechte svíčku hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela. Tip na meditaci: Soustřeďte se na mihotavý plamen a nechte tímto jedinečným obrazem zaplavit svou mysl. Představte si, že vdechujete a vydechujete světlo svíčky.

Vytvořte si doma slunečnou letní atmosféru s vonnou svíčkou The Ritual of Karma. Obsahuje jemně sladkou vůni posvátného lotosu v kombinaci s výživným bílým čajem a můžete si ji užívat až 50 hodin. Chcete-li svůj zážitek z vůně ještě umocnit, zkombinujte ji s vonnými tyčinkami The Ritual of Karma a vytvořte si výjimečnou letní atmosféru.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: