White Basil Fragrance Sticks Refill

Pouze online
2 360 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

WHITE BASIL

Povznášející vůně se otevírá zeleným bylinným závanem rajčatových listů a jemnými květinovými akordy bazalky a letního ovoce. Zemité základní tóny pomáhají zmírnit trpkost primární vůně.

POUŽITÍ

Naplňte svůj flakon Private Collection nebo držák Luxury Fragrance Sticks. Vložte nové tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vůni, aby přirozeně naplnila váš pokoj. Poté si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Vytvářejte i nadále osvěžující domácí atmosféru s naší luxusní náplní White Basil. Tato náplň je vhodná pro naši kolekci Private Collection a luxusní držák vonných tyčinek. Náplň vydrží až 10 měsíců. S každou náplní používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, tyčinky lze otáčet častěji podle vašich preferencí. Tato povznášející vůně, která přenáší smysly do časného rána ve venkovské zahradě s jiskřivou rosou usazující se na trávě, se otevírá zeleným bylinným závanem rajčatových listů, květinovými akordy bazalky a letního ovoce. Zemité základní tóny pomáhají zmírnit trpkost primární vůně.

Složení

NEBEZPEČÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. OBSAHUJE linalyl acetát; linalool; citral; Reakční hmotnost 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-onu a 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2, 3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; (R)-p-mentha-1,8-dien; cineol; reakční hmota 3,5-dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu a 2,4-dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu; (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-buten-1-on.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: