Goji Berry Scented Candle

940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Goji Berry
Aroma esence čerstvých Goji vyjadřuje neodolatelnou svěžest kytice růží, oslazené lístky černého rybízu.

Použití

Svíčku, kterou zapálíte poprvé, nechte hořet 2 hodiny, aby se vrchní vrstva rovnoměrně roztavila. Svíčka je vyrobena z přírodního vosku a její uklidňující vůni si můžete užívat až 60 hodin. 

Připravte se na úsměv díky této luxusní vonné svíčce z naší soukromé kolekce. Vonná svíčka Goji Berry je založena na bobulích goji, kterým se v Číně jinak říká "usměvavé bobule", a vyjadřuje neodolatelnou svěžest kytice růží, oslazené nádechem černého rybízu. 

Varování

Nikdy nenechávejte hořet svíčky bez dozoru. Svíčky používejte na vlastní nebezpečí. Svíčky vždy uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nezapalujte déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku přestaňte pálit, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: