Goji Berry Scented Candle

SALE -30%
940 Kč –30 %
1116158 rituals goji berry scentedcandle 360g pack closed Square
940 Kč –30 % 658 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

GOJI
Aroma esence čerstvých goji vyjadřuje neodolatelnou svěžest kytice růží obohacené lístky černého rybízu.

Použití

Svíčku, kterou zapálíte poprvé, nechte hořet 2 hodiny, aby se vrchní vrstva rovnoměrně roztavila. Svíčka je vyrobena z přírodního vosku a její uklidňující vůni si můžete užívat až 60 hodin. 

Vyzkouzlete si úsměv na tváři díky této luxusní vonné svíčce z kolekce Private Collection. Tato vonná svíčka je založena na bobulích goji, kterým se v Číně jinak říká "usměvavé bobule", a vyjadřuje neodolatelnou svěžest kytice růží obohacené nádechem černého rybízu. 

Varování: Nikdy nenechávejte hořet svíčky bez dozoru. Svíčky používáte na vlastní nebezpečí. Svíčky vždy uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: