Sakura Parfum d'Interieur

725 Kč

interiérový parfém, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

POUŽITÍ
Otevřete trysku otočením. Stříkejte směrem od obličeje a těla. Nádobku držte ve svislé poloze a krouživými pohyby stříkejte do volného prostoru v místnosti. Opětovným otočením trysku zavřete. Přípravek skladujte ve svislé poloze.

Ritual of Sakura Parfum d'Interieur je domácí parfém ve spreji, který vám ve vaší domácnosti pomůže vytvořit jedinečný aromatický prožitek. Sprej kombinuje jemné tóny rýžového mléka a třešňového květu a vytváří tak nádherně květinovou a elegantní vůni; naplní každý prostor pocitem nových jarních začátků.
V závislosti na velikosti místnosti, ve které se nacházíte, nastříkejte trochu parfému kolem sebe; stačí jen několik střiků, abyste dokonale provoněli své okolí a vytvořili vytříbenou atmosféru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: