Jing Fragrance Sticks

795 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

POSVÁTNÝ LOTOS
Lotosovým květům se daří v klidných, bahnitých vodách. Na Dálném východě jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu a jsou známé svými uklidňujícími účinky. Protože se bílé voňavé květy otevírají při východu slunce a zavírají se při jeho západu, je bílý lotos také symbolem míru.
 

JUJUBE
V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a navození klidného stavu mysli.

Použití

Uspořádejte doplňkové tyčinky do lahvičky s vůní a nezapomeňte si poté umýt ruce. Vonné tyčinky budou vydávat nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky můžete otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Vychutnejte si uvolňující a výjimečnou atmosféru až tři měsíce a prodlužte si tento zážitek z vůně tím, že si po vyprázdnění originální lahvičky vyberete náhradní náplň, nebo ji zkombinujete s vonnou svíčkou.

Dodejte svému domovu přírodní, jedinečný a moderní styl s těmito vonnými tyčinkami, jejichž základem je jemná vůně posvátného lotosu a jujuby. Vonné tyčinky z řady The Ritual of Jing jemně provoní místnost uklidňující vůní, která se dokonale hodí k vonné svíčce z kolekce The Ritual of Jing.

Tato uklidňující vůně vám vydrží přibližně tři měsíce.

Složení

(2e)-2-methyl-3-(4-methylfenyl)Prop-2-En-1-Ol, tetramethylacethyldronaftaleny, alfa-isomethyl-ionon, heliotropin, reakční hmotnost cis-4-(isopropyl)cyklohexanemethanolu a trans-4-(isopropyl)cyklohexanemethanolu, linalool; 4-terc-butylcyklohexyl-acetát.

Varování

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny, a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití kapaliny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: