Amsterdam Collection Fragrance Sticks

Pouze online
1 345 Kč

luxusní vonné tyčinky, 450 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Amsterdam Collection

TULIPÁN
Květina, kterou najdete všude v Holandsku a která se stala národním symbolem Nizozemska. Když se však tulipány poprvé dostaly do Amsterdamu z Osmanské říše, byly tyto krásné květiny považovány za skutečný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu pochází z východní Asie a je to citrusový strom i ovoce. Šťáva z yuzu, ceněná pro svou prospěšnou výživovou hodnotu, se často používá k relaxaci. Je mimořádně bohatá na antioxidanty a je známá svými zklidňujícími a pečujícími účinky na pokožku.

Rijksmuseum & Rituals
Na oslavu exkluzivního partnerství se slavným amsterdamským muzeem Rijksmuseum jsme vytvořili speciální kolekci. Ponořte se do nezapomenutelného zážitku provoněného květinami a exotickým kořením. Limitovaná edice: Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdává hold historickému spojení mezi Východem a Západem.

Luxusní vonné tyčinky z řady Amsterdam Collection mají unikátní a zcela nový design. Nádherný dřevěný uzávěr a design se zlatými lístky byly inspirovány jedinečnou delftskou modrou vázou ze 17. století, která nádherně zobrazuje asijské vlivy, jež během zlatého věku proměnily nizozemský životní styl, umění a výzdobu. Bohatá a svěží vůně exotických květin, tónů holandského tulipánu, kardamomu a energie japonského yuzu vás přenese do dávných časů, do doby, kdy si Holanďané domů přiváželi exotické poklady. Vonné tyčinky lze použít po celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu.
Použití: Vychutnejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců. Uspořádejte tyčinky do lahvičky. Otáčení tyčinek není nutné a může vést ke kratšímu zážitku z vůně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: