Sakura Refill Car Air Freshener

430 Kč

náplň vůně do auta, 6 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

POUŽITÍ
1) Odstraňte mřížku ze zadní části držáku vůně do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Umístěte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Užívejte si jízdu s těmito dvěma náplněmi do vůně do auta, jejichž základem je regenerující vůně třešňového květu a rýžového mléka. Každé balení náplně vydrží až 6-8 týdnů a dokonale se vejde do stylového dřevěného držáku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: