XL Savage Garden Scented Candle

1 595 Kč

Luxusní vonná svíčka XL, 1000 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Šalvěj muškátová
Šalvějový olej má povzbuzující a regenerační účinky.

Použití
Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela.

Vychutnejte si povzbuzující a hřejivou atmosféru, když zapálíte tuto luxusní svíčku z kolekce Private Collection. Svěží a oživující vůně je založena na šalvěji, která je od starověku považována za posvátnou bylinu a zázračnou ingredienci a je inspirována tóny vetiveru a pikantního citronu, které jsou doplněny uklidňující šalvějí muškátovou. 

Složení: Geranyl acetát, Nerol, Cineol, Tetramethyl Acetyloktahy-dronaftaleny, Tetrahydrolinalool.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: