Amsterdam Collection Foaming Shower Gel

Pouze online
265 Kč

sprchová pěna, 200 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Amsterdam Collection

TULIPÁN
Květina, kterou najdete všude v Holandsku a která se stala národním symbolem Nizozemska. Když se však tulipány poprvé dostaly do Amsterdamu z Osmanské říše, byly tyto krásné květiny považovány za skutečný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu pochází z východní Asie a je to citrusový strom i ovoce. Šťáva z yuzu, ceněná pro svou prospěšnou výživovou hodnotu, se často používá k relaxaci. Je mimořádně bohatá na antioxidanty a je známá svými zklidňujícími a pečujícími účinky na pokožku.

Rijksmuseum & Rituals
Na oslavu exkluzivního partnerství se slavným amsterdamským muzeem Rijksmuseum jsme vytvořili speciální kolekci. Ponořte se do nezapomenutelného zážitku provoněného květinami a exotickým kořením. Limitovaná edice: Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdává hold historickému spojení mezi Východem a Západem.

Zažijte senzační bohatou pěnu a vůni Amsterdam Collection. Voňavá kombinace japonského yuzu a holandského tulipánu vás přenese zpět do podivuhodného zlatého věku 17. století, kdy se poprvé setkal Východ se Západem. 
Použití: Vyzkoušejte na vlastní kůži: Jednoduše vymáčkněte malé množství do dlaně, napěňte na pokožce a sledujte, jak se gel při kontaktu s vodou promění v bohatou a luxusní pěnu.

UPOZORNĚNÍ: Nádoba pod tlakem může při zahřátí může prasknout. Vyvarujte se nastříkání do očí. PŘI VSTŘÍKNUTÍ DO OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nepopalujte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 5,5 % hmotnosti obsahu je hořlavých.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: