Amsterdam Collection Car Perfume

POUZE ONLINE
585 Kč

vůně do auta, 2 x 3 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Amsterdam Collection

TULIPÁN
Květina, kterou najdete všude v Holandsku a která se stala národním symbolem Nizozemska. Když se však tulipány poprvé dostaly do Amsterdamu z Osmanské říše, byly tyto krásné květiny považovány za skutečný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu pochází z východní Asie a je to citrusový strom i ovoce. Šťáva z yuzu, ceněná pro svou prospěšnou výživovou hodnotu, se často používá k relaxaci. Je mimořádně bohatá na antioxidanty a je známá svými zklidňujícími a pečujícími účinky na pokožku.

Rijksmuseum & Rituals
Na oslavu exkluzivního partnerství se slavným amsterdamským muzeem Rijksmuseum jsme vytvořili speciální kolekci. Ponořte se do nezapomenutelného zážitku provoněného květinami a exotickým kořením. Limitovaná edice: Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdává hold historickému spojení mezi Východem a Západem.

Život je cesta, užijte si jízdu s tímto parfémem do auta založeným na nádherně smyslné kombinaci vůní yuzu, tónů holandského tulipánu, exotického koření a černého pepře v kombinaci s hřejivým santalovým dřevem. Parfém do auta vydrží až 6–8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu. Parfém do auta je dodáván se stylovým dřevěným držákem, který lze při zakoupení parfémové náplně použít opakovaně.

1. Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu. 2. Zaklapněte klip do držáku v preferované poloze. 3. Umístěte parfém do ventilátoru vašeho vozu. 4. Upravte nastavení ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: