Amsterdam Collection Candle

POUZE ONLINE
975 Kč

luxusní vonná svíčka, 400 g 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Amsterdam Collection

TULIPÁN
Květina, kterou najdete všude v Holandsku a která se stala národním symbolem Nizozemska. Když se však tulipány poprvé dostaly do Amsterdamu z Osmanské říše, byly tyto krásné květiny považovány za skutečný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu pochází z východní Asie a je to citrusový strom i ovoce. Šťáva z yuzu, ceněná pro svou prospěšnou výživovou hodnotu, se často používá k relaxaci. Je mimořádně bohatá na antioxidanty a je známá svými zklidňujícími a pečujícími účinky na pokožku.

Rijksmuseum & Rituals
Na oslavu exkluzivního partnerství se slavným amsterdamským muzeem Rijksmuseum jsme vytvořili speciální kolekci. Ponořte se do nezapomenutelného zážitku provoněného květinami a exotickým kořením. Limitovaná edice: Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdává hold historickému spojení mezi Východem a Západem.

Vonná svíčka Amsterdam Collection je vyrobena z pravého porcelánu a její design byl inspirován krásnou modrou vázou z Delftu ze 17. století. V 17. století, kdy se k našim břehům poprvé dostaly asijské národy, byl porcelán skutečným luxusem, který Holanďané nikdy předtím neviděli, ani se ho nedotkli. Vychutnejte si nádherný dojem při zapálení této svíčky a vdechujte její výraznou vůni. Tuto svíčku vyrobenou ze speciálního květinového vosku, obohacenou o uklidňující a konejšivou vůni holandského tulipánu a relaxační vůni japonského yuzu, si můžete užívat až 70 hodin. Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru. Svíčky používáte na vlastní nebezpečí. Svíčky vždy uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

UPOZORNĚNÍ. Toxické pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce,, vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Obsahuje (ethoxymethoxy)cyklododekan, geranyl acetát, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-buten-1-on, linalyl acetát, linalool, α-Methyl-1,3-Benzodioxol-5-Propionaldehyd, (d)-Limonen, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One, 7-Hydroxycitronellal. Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: