White Basil Scented Candle

940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

WHITE BASIL

Povznášející vůně se otevírá zeleným bylinným závanem rajčatových listů a jemnými květinovými akordy bazalky a letního ovoce. Zemité základní tóny pomáhají zmírnit trpkost primární vůně.

POUŽITÍ

Při prvním zapálení svíčky ji nechte hořet, dokud se vrchní vrstva nerozpustí (± 3-4 hodiny). Tím dosáhnete rovnoměrného hoření.

Tato vůně, která přenáší smysly do časného rána ve venkovské zahradě s jiskřivou rosou usazující se na trávě, se otevírá zeleným bylinným závanem rajčatových listů. Tato vrchní nóta se mísí s jemnými květinovými akordy bazalkové šťávy a letního ovoce a vytváří povznášející, elegantní styl bezkonkurenční svěžesti. Nakonec zemitější sekundární a základní tóny pomáhají zjemnit trpkost primární vůně a dodávají elegantní kompozici sametovou hloubku a dlouhou výdrž. Tuto nádherně svěží vůni si můžete užívat až 50 hodin.

Složení

Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE linalyl acetát; citral; (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-buten-1-on; tetramethyl acetylhydronaftaleny; d-limonen; linalool. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: