Amsterdam Collection Hand Wash

POUZE ONLINE
340 Kč

luxusní mýdlo na ruce, 300 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Amsterdam Collection

TULIPÁN
Květina, kterou najdete všude v Holandsku a která se stala národním symbolem Nizozemska. Když se však tulipány poprvé dostaly do Amsterdamu z Osmanské říše, byly tyto krásné květiny považovány za skutečný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu pochází z východní Asie a je to citrusový strom i ovoce. Šťáva z yuzu, ceněná pro svou prospěšnou výživovou hodnotu, se často používá k relaxaci. Je mimořádně bohatá na antioxidanty a je známá svými zklidňujícími a pečujícími účinky na pokožku.

Rijksmuseum & Rituals
Na oslavu exkluzivního partnerství se slavným amsterdamským muzeem Rijksmuseum jsme vytvořili speciální kolekci. Ponořte se do nezapomenutelného zážitku provoněného květinami a exotickým kořením. Limitovaná edice: Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdává hold historickému spojení mezi Východem a Západem.

Vychutnejte si chvíle čistého odpočinku u umyvadla s tímto prostředkem na mytí rukou z kolekce Amsterdam Collection. Vdechněte exotickou vůni a přeneste se do podivuhodného zlatého věku, kdy nové bohatství a luxus navždy změnily život obyvatel Amsterdamu. Poznejte smyslnou bohatost kytice exotických květin, holandských tulipánů, koření a japonského yuzu, zabalené do nádherného designu inspirovaného unikátní modrou delftskou vázou ze 17. století. 
Použití: K očištění rukou postačí 1 až 2 pumpičky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: