Amsterdam Collection Body Cream

POUZE ONLINE DOPRAVA ZDARMA
535 Kč

tělový krém, 220 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Amsterdam Collection

TULIPÁN
Květina, kterou najdete všude v Holandsku a která se stala národním symbolem Nizozemska. Když se však tulipány poprvé dostaly do Amsterdamu z Osmanské říše, byly tyto krásné květiny považovány za skutečný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu pochází z východní Asie a je to citrusový strom i ovoce. Šťáva z yuzu, ceněná pro svou prospěšnou výživovou hodnotu, se často používá k relaxaci. Je mimořádně bohatá na antioxidanty a je známá svými zklidňujícími a pečujícími účinky na pokožku.

Rijksmuseum & Rituals
Na oslavu exkluzivního partnerství se slavným amsterdamským muzeem Rijksmuseum jsme vytvořili speciální kolekci. Ponořte se do nezapomenutelného zážitku provoněného květinami a exotickým kořením. Limitovaná edice: Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdává hold historickému spojení mezi Východem a Západem.

Poznejte luxus tohoto bohatého a pečujícího tělového krému z řady Amsterdam Collection. Zhluboka se nadechněte exotických vůní a představte si, jak podivuhodné to muselo být v dobách, kdy asijské národy poprvé přistály u našich břehů. Nová kombinace osvěžujícího vrchního tónu japonského yuzu a plnosti exotických květin a holandského tulipánu dělá z tohoto krému nádherně vonící a hydratující tělový krém.
 

Použití: Tento bohatý krém nanášejte denně na pokožku a masírujte jím celé tělo. Zasvěcený tip: Zážitek z vůně vydrží déle, pokud tento krém nanesete po použití sprchové pěny Amsterdam Collection. Obklopte se exotickou vůní po celý den!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: