Precious Amber Fragrance Sticks Refill

POUZE ONLINE
2 590 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

JANTAR
Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů ceněná pro svou barvu a přírodní krásu již od neolitu. Při použití v parfémech je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovými, vanilkovými a orientálními prvky.

POUŽITÍ
Naplňte svůj flakon Private Collection nebo nádobku na vonné tyčinky Luxury Fragrance Sticks. Vložte nové tyčinky do flakonu s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vůni, aby přirozeně naplnila váš interiér. Poté si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Proměňte svůj domov ve svatyni s luxusní náplní pro vonné tyčinky z řady Private Collection Precious Amber nebo s luxusní nádobkou na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 měsíců. Ke každé náplni používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, tyčinky lze otáčet častěji podle vašich preferencí. 
Tato vůně s aromatickým úvodem jalovce a svěžího kardamonu má kořeněné srdce smíchané s opulentní ylang ylang, po níž následují pačuli, vetiver a bohaté jantarové tóny.

NEBEZPEČÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití kapaliny ji okamžitě setřete. Obsahuje reakční hmotu 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-onu a 1-(1,2,3,4,6,7,8, 8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Linalool; kumarin; eugenol; (E)-2-methoxy-4-(prop-1-enyl) fenol. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: