Imperial Rose Scented Candle Mini 6x

Pouze online
795 Kč

6 vonných minisvíček, 6 x 43 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

RŮŽE

Růže je univerzálním symbolem čistoty a lásky, její sladká a jemná vůně vyvolává pozitivní pocity. Rafinovaná vůně indické růže má uklidňující účinky a pozitivně působí na vaši pokožku.

NAŠE PRVNÍ PERSONALIOZAVANÉ VONNÉ SVÍČKY

Posuňte vůni svého domova na vyšší úroveň s našimi přizpůsobitelnými svíčkami z kolekce The Signature Collection. Vyberte si svou oblíbenou vonnou svíčku Rituals a krásně navržený porcelánový svícen. Výběr jen na vás.

KOUPIT SVÍCEN

POUŽITÍ

Luxusní svícen očistěte horkou vodou nebo jej zmrazte, abyste snadno odstranili zbytky vosku. Umístěte jednu vonnou minisvíčku doprostřed prázdného svícnu. Nyní můžete svůj krásný svícen používat znovu a znovu.

Vyzkoušejte naše minisvíčky s vůní Imperial Rose, které byly speciálně vyvinuty pro naplnění svícnů Signature Collection. Intenzivní tóny růže se snoubí se svěžími vodními prvky a tradiční zelený čaj dodává vůni přírodní prvky. Celá kompozice získává hřejivý elegantní nádech díky pižmovým a pudrovým základním tónům. Všechny vonné minisvíčky (6 ks) z naší kolekce zaručují nádhernou dlouhotrvající vůni a vysokou kvalitu hoření po dobu 10 hodin.

Varování: Nikdy nenechávejte hořet svíčky bez dozoru. Svíčky používáte na vlastní nebezpečí. Svíčky vždy uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: