Wild Fig Car Perfume

535 Kč

vůně do auta, 6 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

ČERSTVÝ FÍK

V mnoha orientálních zemích je fík symbolem plodnosti a reprodukce. Čerstvý fík je známý svými hydratačními vlastnostmi a sladkou zemitou vůní. Vůně čerstvého fíku připomíná teplé dny, kdy je vzduch naplněn komplexní vůní zralého letního ovoce z Dálného východu.

Jak používat

Opatrně odstraňte fólii. Zaklapněte klip na držák v preferované poloze. Přicvakněte parfém na jednotku ventilátoru ve vozidle. Nastavte ventilátor.

Život je cesta, užijte si jízdu s touto vůní do auta založeným na lákavé kombinaci vůní šťavnatých zralých italských fíků, smíšených s čínským kosatcem a nuancemi svěžího kořeněného hřebíčku a santalového dřeva. Vůně do auta vydrží až 6-8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu. Vůně do auta je dodáván se stylovým dřevěným držákem, který lze po zakoupení náplně vůně znovu použít.

Varování

Obsahuje 4-terc-butylcyklohexyl acetát, linalool, pentadekalakton, alfa-isomethyl ion, (+)-(1s, 2s, 3s, 5r)-2,6,6-trimethylbicyklo[3.1. 1]Heptan-3-Spiro-1 -(Cyclohex-2 -En-4 -One), (E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-Cyclohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-One, Tetramethyl Acetyloctahydronaftaleny, 2,4-dimethyl-3-cyklohexenkarboxaldehyd, cyklámenový aldehyd, citronellol, kumarin, cyklododekan, (1-ethoxyethoxy)-, eugenol, geraniol, nerol. Způsobuje podráždění kůže. Může vyvolat alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: