Hammam Scented Candle

620 Kč

vonná svíčka, 290 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získávaný z tohoto stromu je známý svou energizující a svěží vůní.


ROZMARÝN
Rozmarýn se ve starověké medicíně používal jako prostředek podporující paměť, dnes je však ceněn pro svou silnou vůni a revitalizační vlastnosti.

Použití
Poprvé nechte svíčku hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela. Meditační tip: Soustřeďte se na mihotající se plamen a nechte tento jediný obraz, aby zaměstnal vaši mysl. Představte si, že vdechujete a vydechujete světlo svíčky.

S touto luxusní vonnou svíčkou proměníte svůj domov v opravdový Hammam. Vychází z autentické vůně tureckých parních lázní, rozmarýnu a eukalyptu. Svíčka vydrží až 50 hodin.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umistěte ji na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty včetně zápalek a odřezků knotu uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: