Wild Fig Fragrance Sticks

1 390 Kč

luxusní vonné tyčinky, 450 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Čerstvý fík

V mnoha orientálních zemích je fík symbolem plodnosti a reprodukce. Čerstvý fík je známý svými hydratačními vlastnostmi a sladkou zemitou vůní. Vůně čerstvého fíku připomíná teplé dny, kdy je vzduch naplněn vůní zralého letního ovoce z Dálného východu.

Použití

Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru pomocí těchto luxusních vonných tyčinek z kolekce Private Collection. Vychutnejte si lákavou kombinaci šťavnatých zralých italských fíků, které se mísí s čínským kosatcem a svěžími kořeněnými akordy hřebíčku. Vůni dokonale dotváří krémové kakaové a indické santalové nuance.

Vonné tyčinky, které jsou stylovým způsobem provonění vašeho domova, vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Varování: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Obsahuje: cis-4-terc-butylcyklohexylacetát; linalool; 3-methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyklohexen-1-yl)-3- buten-2-on; geraniol; nerol; kumarin; pentadekan-15-olid; 1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-buten-1-on; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-ftalenyl)ethanon; citronellol; 2,4-dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; (+)-(1S, 2S, 3S, 5R)-2,6,6-trimethylbicyklo[3. 1.1]heptan-3-spiro-1'-(cyklohex-2'-en-4'-on); cyklododekan, (1-ethoxyethoxy)-.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: