Wild Fig Parfum d'Interieur

890 Kč

luxusní domácí parfém ve spreji, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Čerstvý fík

V mnoha orientálních zemích je fík symbolem plodnosti a reprodukce. Čerstvý fík je známý svými hydratačními vlastnostmi a sladkou zemitou vůní. Vůně čerstvého fíku připomíná teplé dny, kdy je vzduch naplněn komplexní vůní zralého letního ovoce z Dálného východu.

Jak používat

Stisknutím malého kulatého tlačítka na boku otevřete a zavřete stříkací pumpičku. Držte jej ve vzpřímené poloze a rozprašujte po místnosti, aby se vůně dokonale rozvoněla.

Domácí parfém založený na vůni zralých letních fíků v sobě skrývá lákavou kombinaci šťavnatých zralých italských fíků, které se mísí s čínským kosatcem a svěžími kořeněnými akordy hřebíčku. Krásný pokojový sprej Wild Fig je dokonale doplněn krémovým kakaem a nuancemi indického santalového dřeva.

Okamžitě si přizpůsobte místnost pouhým jediným postřikem a vytvořte tak v každém okamžiku povzbuzující atmosféru.

Varování

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. OBSAHUJE: Cis-4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalool, alfa-isomethyl-ionon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: