Mehr Refill Car Perfume

Unisex
430 Kč

náplň vůně do auta, 6 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Mehr

SLADKÝ POMERANČ
Pikantní, kořenitá, svěží a příjemná vůně sladkého pomeranče vám zvedne náladu a dodá energii.


CEDROVÉ DŘEVO
Olej získaný z majestátního cedru je známý tím, že pomáhá uvolnit tělo i mysl. Tento čistý aromatický esenciální olej z cedru má povzbuzující dřevitou vůni, která vám pomůže prozářit a povzbudit vaši duši.

POUŽITÍ
1) Odstraňte mřížku ze zadní části držáku vůně do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Umístěte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Pořiďte si tuto ekologickou náplň do vůně do auta z řady The Ritual of Mehr a užijte si jízdu s energizující vůní sladkého pomeranče a cedrového dřeva. Náplň vydrží až 8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu, když ji umístíte do stylového dřevěného držáku.

Složení

Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, 2,2,6-Trimethyl-α-Propylcyclohexanepropanol, 2-Methoxy-4-Propylphenol, 7-Isopropyl-2H-1,5-Benzodioxepin-3(4H)-One, Cedryl Methyl Ketone, Eucalyptol, Limonene, P-Mentha-1,4(8)-Diene, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetato, Linalool, Eugenol, Citronellol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: