Wild Fig Refill Car Perfume

455 Kč

náplň do vůně do auta, 6 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

ČERSTVÝ FÍK

V mnoha orientálních zemích je fík symbolem plodnosti a reprodukce. Čerstvý fík je známý svými hydratačními vlastnostmi a sladkou zemitou vůní. Vůně čerstvého fíku připomíná teplé dny, kdy je vzduch naplněn komplexní vůní zralého letního ovoce z Dálného východu.

Jak používat

1) Odstraňte mřížku ze zadní strany držáku vůně do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Zaklapněte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně

Užívejte si jízdu s těmito 2 náplněmi do vůně do auta, jejichž základem je lákavá kombinace vůní šťavnatých zralých italských fíků smíchaných s čínským kosatcem a nuancemi svěžího kořeněného hřebíčku a santalového dřeva. Každé náplňové balení vydrží až 6-8 týdnů a dokonale se vejde do stylového dřevěného držáku.

Varování

Obsahuje 4-terc-butylcyklohexyl acetát, linalool, pentadekalakton, alfa-isomethyl ion, (+)-(1s, 2s, 3s, 5r)-2,6,6-trimethylbicyklo[3.1. 1]Heptan-3-Spiro-1 -(Cyclohex-2 -En-4 -One), (E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-Cyclohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-One, Tetramethyl Acetyloctahydronaftaleny, 2,4-dimethyl-3-cyklohexenkarboxaldehyd, cyklámenový aldehyd, citronellol, kumarin, cyklododekan, (1-ethoxyethoxy)-, eugenol, geraniol, nerol. Způsobuje podráždění kůže. Může vyvolat alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: