Sport Car Perfume

495 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

KŮŽE A PAČULI
Vůně kůže připomíná přírodní syrovost. Její aroma je silné, ale zároveň jemné s tóny, které jí dodávají kouřový, tabákový a dřevitý nádech. Pačuli je v Indii považováno za velmi důležitou složku mnoha nápojů lásky. Není to vlastně překvapivé, když vezmeme v úvahu tóny pižma a země, které vykouzlí něco hluboce smyslného.

Použití
Fólii opatrně odstraňte, aniž byste poškodili membránu. Zaklapněte klip do držáku v preferované poloze. Držák umístěte na jednotku ventilátoru ve vozidle a upravte nastavení ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Naše kolekce Sport byla vytvořena pomocí technologie Power Recharge. Tato vůně se svěžími tóny citrusů, bergamotu a máty peprné je navržena tak, abyste se cítili nabití energií.

Život je cesta, užijte si jízdu s touto vůní do auta na základě kouřového aroma kůže, tonkových bobů a aromatického pačuli. Vůně vydrží až 6-8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu. Parfém do auta je dodáván se stylovým dřevěným držákem, který lze po zakoupení náplně znovu použít.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: