Karma Scented Garden Candle

Pro ženy
1 075 Kč

Vonná svíčka, 600 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.


BÍLY ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

Použití
Při prvním zapálení svíčky ji nechte hořet alespoň 3–4 hodiny, aby se vrchní vrstva rovnoměrně roztavila. Pokud vítr sfoukne jeden z knotů, zapalte ho znovu, aby hořel rovnoměrně. Při každém novém zapálení svíčky knot zastřihněte. Prázdnou sklenici od svíčky můžete znovu použít jako květináč.

Tato vonná zahradní svíčka je speciálně navržena pro venkovní prostředí. Nechte se přenést do dalekého ráje díky slunečným a osvěžujícím tónům. Tato posilující a jiskřivá kompozice, která se otevírá přívalem bergamotu a grapefruitu, vede k jemnému srdci z lotosu, pomerančového květu a šeříku. Dřevitá vůně pižma a santalového dřeva prodlužuje letní večerní vůni na dlouhé hodiny. Použijte tuto přirozeně vonící svíčku venku a obklopte se vůní připomínající léto až na přibližně 35 hodin.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky a umístěte ji na stabilní žáruvzdorný povrch. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3–4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: