White Basil Fragrance Sticks

Novinka
1 390 Kč

luxusní vonné tyčinky, 450 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

WHITE BASIL

Povznášející vůně se otevírá zeleným bylinným závanem rajčatových listů a jemnými květinovými akordy bazalky a letního ovoce. Zemité základní tóny pomáhají zmírnit trpkost primární vůně.

POUŽITÍ

Vonné tyčinky v krásně navrženém skleněném flakonu vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Tento elegantní, kovový design je dokonalým doplňkem jakéhokoli interiéru a poskytuje elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců. Zkuste tyto vonné tyčinky zkombinovat s odpovídající svíčkou a umocněte tak svůj zážitek z vůně.

Tato povznášející vůně, která přenáší smysly do časného rána ve venkovské zahradě s jiskřivou rosou usazující se na trávě, se otevírá zeleným bylinným závanem rajčatových listů, květinovými akordy bazalky a letního ovoce. Zemité základní tóny pomáhají zmírnit trpkost primární vůně.

Krásně navržený skleněný flakon je zároveň stylovým způsobem provonění vašeho domova. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Složení

NEBEZPEČÍ. Obsahuje linalyl acetát; linalool; citral; Reakční hmotnost 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-onu a 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2, 3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; (R)-p-mentha-1,8-dien; cineol; reakční hmota 3,5-dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu a 2,4-dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu; (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-buten-1-on. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití kapaliny ji okamžitě vyčistěte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: