Hammam Refill Fragrance Sticks

725 Kč

náplň vonných tyčinek, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Eukalyptus je spojován s léčivými vlastnostmi a povzbuzujícím účinkem na tělo i mysl. Eukalyptový olej se používá v tureckých lázních (hammamech) a říká se, že při inhalaci zmírňuje dýchací potíže.


ROZMARÝN
Rozmarýn se ve starověké medicíně používal jako prostředek podporující paměť, dnes je však ceněn pro své silné aroma a revitalizační vlastnosti.

Použití
Naplňte prázdný zásobník na vonné látky náplní. Do lahvičky vložte čerstvé tyčinky a umyjte si ruce, pokud přišly do styku s tekutinou. Otáčení tyčinek není nutné.

Parfémová náplň našich vonných tyčinek z řady The Ritual of Hammam, která se hodí také pro použití v některém z našich luxusních nádobek na vonné tyčinky. Flakon je vyroben z recyklovatelného skla, což přispívá k ochraně životního prostředí.

Vydrží přibližně tři měsíce, s každým novým parfémem používejte vždy nové tyčinky.

Složení: Linalool, eukalyptol, citronellol, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalyl-acetát, pentadekalakton, limonen, tetrametyl acetylhydronaftaleny, alfa-isometyl-ionon, geraniol, heliotropin, cis-4-(isopropyl)cyklohexanemethanol, beta-pineny, cyklámenový aldehyd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: